naprawy

Naprawy

Naprawiamy wszyskie typy urządzeń przemysłowych, maszyny rolnicze, kombajny, sieczkarnie polowe, koparki, ładowarki, wózki widłowe, słowem wszyskie urządzenia o napędzie hydrostatycznym dowolnego producenta.

Naprawa pomp i silników hydrostatycznych jest przeważnie trudna i kosztowna, jednak nasza wieloletnia współpraca z zagranicznymi dostawcami części pozwala znacznie zredukować koszty i skrócić czas naprawy do niezbędnego minimum a często w przypadkach "podbramkowych" np. kombajn w polu, udaje się nam doprowadzić urządzenie do wystarczającej sprawności aby zakończyć sezon polowy a właściwy remont układu przeprowadzić w czasie zimowym.

Jeżeli części są niedostępne lub bardzo drogie, zawsze istnieje alternatywa wyprodukowania tych części u nas. Kilkadziesiąt lat doświadczeń przekonało nas, że nie ustępują one trwałością współczesnym oryginałom i bez ryzyka udzielamy na nie do 1 roku gwarancji.

Od początku istnienia firmy nie było przypadku niewykonania naprawy nawet najbardziej dziwnych i niepowtarzalnych układów hydrostatycznych.